Visas kategorijas
EN

Sākums>Par mums

Echo Chemical Technology (Shanghai) Co., Ltd. tika izstrādāta no tradicionālajiem parabēnu un nātrija parabēnu konservantiem kopš 1990. gadiem. Pēdējo 30 gadu laikā mēs esam paplašinājuši savu Antiseptisko un konservantu produktu sēriju, lai atbilstu Ķīnas vides aizsardzības politikas uzlabošanai un jaunajai globālās reģistrācijas tendencei.

1622615921548947

内页显示-成品仓库1

Mēs piekļūstam mūsu pašu ražotnēm un saistītajām vietām Šaņsji, Džedzjanas un Šaņdunas provincēs. EC tech galvenā mītne atrodas Šanhajā, Ķīnas ekonomikas centrā. R&D Lab ir izveidota Guandžou, galīgās personīgās higiēnas līdzekļu ražošanas zonas centrā.

Echo Chemical Technology Co., Ltd. nodarbojas ar smalkām un īpašām ķimikālijām, tostarp antiseptiķiem, konservantiem, pretblaugznu līdzekļiem dezinfekcijas līdzekļu, mājsaimniecības un iestāžu tīrīšanas līdzekļu, dezinfekcijas līdzekļu, higiēnas, personīgās higiēnas, farmācijas, ādas, pesticīdu u.c. jomā.

内页显示-成品出厂装卸

内页显示-设备

Echo komanda ir ķīmiķu eksperti, kas ir koncentrējušies uz šiem produktiem aptuveni 20 gadus. Mēs esam īpaši pazīstami ar piegādes ķēdi Hloroksilenols (PCMX), Dihloroksilenols (DCMX) un augšupējie materiāli – pakārtotie gala sastāvi. Pieredze ražošanā, lietošanā un starptautiskajā biznesā Echo spēj sniegt diezgan efektīvu atbalstu saviem klientiem visā pasaulē.


EchoChem PRIEKŠROCĪBAS:
* Ķīmiskās ražošanas pieredze gandrīz 30 gadus
* Plaša eksporta pieredze vairāk nekā 20 gadus
* Ražošanas līniju priekšrocības DCS tehnoloģija
* GMP un ISO pieredze, lai nodrošinātu stabilu un uzticamu kvalitātes nodrošināšanu
* Paša pētniecības un attīstības un testēšanas laboratorija
* Nošķirtas vietas ķīmiskajās zonās atbilst Ķīnas vides aizsardzības un drošības politikai, lai nodrošinātu ilgtspējīgu piegādi
* Lietojumprogrammu risinājumi
* Iekšējās iepakošanas mucu ražošanas telpas

内页显示-包材生产线1

内页显示-包材生产线2

未 标题-2